Hakkımızda

Şahin Nakliyat Ailesi Olarak Evden Eve Taşımacılık Sektöründe 1998’den Beri Sincan’da Hizmet Vermekteyiz. Evden Eve Nakliyat Başta Olmak Üzere Şehir İçi Nakliyat, Asansörlü Nakliyat, Ofis, Büro Taşımacılığı, Fabrikalara, Devlet Kurumlarına, Bankalara, İnşaat Firmalarına Ve Alt Yüklenicilere Nakliyat, Ev Eşyası Depolama Gibi Alanlarda Da Sizlerin Yanındayız. Şahin Nakliyat Ailesi Olarak En Değer Verdiğimiz Müşterilerimizin Yapılan İşten Memnun Olmasıdır.

Bundan Dolayı %100 Müşteri Memnuniyeti Prensibi İle Çalışmaktayız. Hem Kurumsal Taşımacılıkta Hem De Bireysel Eşya Taşımacılığında Binlerce Olumlu Referansa Sahip Bir Firmayız. En İyi Sincan Nakliyat Firması Olarak Güler Yüzlü Ve İşinde Uzman Bir Kadro İle Taşınmanın Verdiği Tüm Stresi Ortadan Kaldırıyoruz.

Faaliyetlerimizi Gerçekleştirirken Hizmet Kalitemiz İçin İnsan Kaynağını En Önemli Değer Olarak Görmekteyiz. Bu Nedenle İş Sağlığı Ve Güvenliği Kurallarına Uymayı, Teknolojik Yenilikleri İzleyerek Gerekli Kaynakları Ayırmayı, Eğitimlerle İç İletişimi Ve Çevre Bilincini Geliştirmeyi İlke Ediniyoruz. Şahin Evden Eve Nakliyat 1998 Yılından Bu Yıla Kadar Müşteri Potansiyelinin En İyi Ve En Üst Zirvede Olması İçin Kuruldu. Hizmetimizin Siz Değerli Müşterilerimiz İçin Güven Ve İyi Oluşunu İbraz Etmesi İçin Muhakkiyetini Her Zaman Korumuştur.

 

İletişim

Bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun, sizinle iletişime geçelim. Tüm soruları iş günlerinde 24 saat içinde yanıtlamaya çalışıyoruz.

    Hemen Ara