Paketleme

Eşyalarınız Öncelikle 8 Kişilik Bir Ekip İle ( Usta Başı, Marangoz, Tesisatçı, Elektrikçi, Eşya Dizayncı , 3 Taşıyıcı ) Orta Boy Araç Aracılığıyla En İnce Detayına Kadar Ambalajlanması İle Hazırlanır . Özellikle Mutfak Eşyalarınız A Kalite Olan Beyaz Saman Kağıtlarımızla Sarılır Özel Kutularımıza Yerleştirilir. Araç Kapıya Yanaşılacak En Yakın Mesafeye Kadar Yanaşır Ve Profesyonel Personel Aracılığıyla Eşyalar Araca Yüklenilmeye Başlar. Sökülecek Eşyalar ( Dolap, Avize, Beyaz Eşyalar, VB. ) Marangozumuz Tarafından Sökülür Diğer Tarafta Kurulacak Şekilde Ayarlanır . Şahin Nakliyat Araçta Eşyaların Hasar Görmemesi Şartı İle Dizayn Edilir.

Bu İşlemler Uygulandıktan Sonra Araç Diğer Tarafa Doğru Yola Çıkar. Diğer Tarafta Da Aynı Şekilde Araç Kapıya Yanaşılacak En Yakın Mesafeye Kadar Yanaşır. Eşyaların Boşaltılmasıyla İşlem Başlar Marangozumuz Tarafından Dolaplar Kurulur Tesisatçımız Tarafından Beyaz Eşyalar Takılır Ve Elektrikçimiz Tarafından Avizeler Takılarak Taşıma İşlemimiz Biter.Bir Nakliyat Hizmetinin En Önemli Aşaması Eşyaların Paketlenmesidir.

Paketleme İşlemleri Ne Kadar Sağlıklı Yapılırsa, Ev Taşıma Güvenliği De O Kadar Sağlanmış Olur. Paketleme Şahin Nakliyat Firmamız İse, Kanepeleri, Koltuk Takımlarını Ve Diğer Tüm Eşyaları Özenle Ambalajlamaktadır. Ayrıca Ambalajlama Çalışmaları Birinci Sınıf Kaliteye Sahip Olan Naylonlar İle Gerçekleştirilmektedir. Firmamız Mutfak Araç Gereçleri, Aynalar Ve Cam Yüzeyler İçinde Karton Kutulama Desteği Sunmaktadır. Bu Gibi Eşyalar Kartonlara Yerleştirildikten Sonra Taşınmaktadır. Paketleme Şahin Nakliyat Personelleri, Gerek Duyduğu Taktirde Eşyaları En Az 4 Kat Ambalajlamaktadır.

İletişim

Bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun, sizinle iletişime geçelim. Tüm soruları iş günlerinde 24 saat içinde yanıtlamaya çalışıyoruz.

    Hemen Ara